Rynek kosmetyczny powiększa się coraz bardziej o kosmetyki przeznaczone specjalnie dla mężczyzn. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kilka marek, które w swoich kosmetykach ukrywają wyłącznie naturalne składniki cenne dla skóry i włosów. Znajdują się wśród nich: Beardition, Manufaktura, NIVEA Active, ZEW for Men, Apothecary 87, Mr Bear Family oraz Captain Fawcett.

Amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn – Beardition

Aloes głęboko nawilża wpływając cudotwórczo na zdrowie i na urodę. Ekstrakt z aloesu występuje w kosmetykach amerykańskiej marki Beardition. Zajmuje się ona wyrobem szamponów i odżywek.

Czeska marka kosmetyków dla mężczyzn – Manufaktura

Piwo zawiera wiele cennych substancji, które odżywiają, w tym witamin z grupy B. Ekstrakt z piwa występuje w kosmetykach czeskiej marki Manufaktura. Zajmuje się ona wyrobem szamponów i odżywek dla mężczyzn.

Niemiecka marka kosmetyków dla mężczyzn – NIVEA

Węgiel drzewny działa na brud niczym przyciągający go magnes. Ekstrakt z węgla drzewnego występuje w kosmetykach linii Active niemieckiej marki NIVEA. Zajmuje się ona wyrobem żeli pod prysznic oraz szamponów z odżywkami.

Polska marka kosmetyków dla mężczyzn – ZEW for Men

Węgiel drzewny nie brudzi, ale oczyszcza. Ekstrakt z węgla drzewnego występuje w kosmetykach polskiej marki Zew for Men. Zajmuje się ona wyrobem mydeł do twarzy i ciała, do golenia, do włosów twarzy oraz do włosów głowy.

I

 

Brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn – Apothecary 87

Barman Sam Martin postanowił stworzyć kosmetyki dla mężczyzn pachnące wreszcie po męsku. W ten sposób narodziła się brytyjska marka Apothecary 87. Zajmuje się ona wyrobem głównie olejków do brody.

Szwedzka marka kosmetyków dla mężczyzn – Mr Bear Family

Rośliny wpływają znakomicie na zdrowie i urodę, zwłaszcza liście, kwiaty i owoce. Wykorzystuje je szwedzka marka Mr Bear Family. Zajmuje się ona wyrobem szamponów i odżywek.

Brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn – Captain Fawcett

Kapitan Percy Fawcett wyruszył pewnego razu w rejs i zaginął, a w spadku po sobie zostawił receptury na kosmetyki. Tak oto narodziła się brytyjska marka Captain Fawcett. Zajmuje się ona wyrobem między innymi wosku do wąsów oraz olejków do brody.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.Required

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

You May Also Like to Read