Broda stała się modna. jeszcze większej reklamy dostarczają jej gwiazdy i aktorzy. Bo jeśli noszą ją VIP-y, to pragną ją nosić niemal wszyscy. A oto przegląd popularnych aktorów, którzy zdecydowali się na brodę:

hugh jackman
Hugh Jackman

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal, a właściwie Jacob Benjamin Gyllenhaal, urodził się w 1980 roku. To amerykański aktor znany między z innymi z takich filmów jak: Książę Persji, Wróg oraz Zwierzęta Nocy. Choć posiada wielki talent, to obiektem wielkiego pożądania stał się dopiero po zapuszczeniu brody.

Ryan Gossling

Ryan Gossling, a właściwie Ryan Thomas Gossling, urodził się w 1980 roku. To kanadyjski aktor znany między z innymi z takich filmów jak: Drive, Gangster Squad oraz La La Land. Uchodzi za najprzystojniejszego mężczyznę na Ziemi, a broda tylko utwierdza go na tym podium.

Jamie Dornan

Jamie Dornan, a właściwie James Dornan, urodził się w 1982 roku. To brytyjski aktor znany z takich filmów jak: Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ciemniejsza strona Greya oraz Nowe oblicze Greya. Jako tytułowy Chrstian Grey odgrywa odważne sceny, ale odważnym i bardzo udanym krokiem okazało się w jego przypadku też zapuszczenie brody.

Don Diamond

Don Diamond, a właściwie Donald Fienberg, urodził się w 1962 roku. To amerykańska gwiazda takich oper mydlanych jak: Moda na sukces oraz Żar Młodości. Słynie z tego, że jako nieliczny mężczyzna w Modzie na sukces nosi brodę – opery mydlane chyba ich nie lubią, ale publiczność tak.

Hugh Jackman

Hugh Jackman urodził się w 1968 roku. To australijski aktor znany głównie z tego, że kreuje w kinie postać Wolverine’a w serii filmów X-Men. Swoją brodę zapuścił specjalnie do wyżej wymienionej roli, aczkolwiek tak przywykł do niej a ona do niego, że obecnie broda stanowi jego znak rozpoznawczy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.Required

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

You May Also Like to Read