Męska skóra i męskie włosy starzeją się dość późno, ale za to bardzo intensywnie. Aby na długi czas wyglądały oszałamiająco, a z mężczyzny robiły młodego i pięknego, należy je nawilżać. Najlepsze w tej materii okazują się takie kosmetyki jak: kremy, balsamy oraz olejki.

Kremy, balsamy, olejki

Nawilżenie to proces, który rzutuje na nasze zdrowie oraz na naszą urodę. W celu utrzymania właściwego nawilżenia nawilżamy się od wewnątrz przez picie, a także od zewnątrz przez stosowanie różnych preparatów – chodzi przede wszystkim o kremy, balsamy oraz olejki. Najlepsze działanie wykazują te mikstury, które kryją ekstrakt z aloesu, czyli rośliny należącej do sukulentów.

m1

Do nawilżenia oraz odżywienia

W celu nawilżenia przy jednoczesnym odżywieniu włosów i skóry najlepiej sprawdzają się kremy. Kremy zawierają cenne witaminy i minerały. Wśród cenionych marek wyrabiających kremy dla mężczyzn znajdują się: NIVEA oraz L’Oreal.

Do nawilżenia oraz oczyszczenia

W celu nawilżenia przy jednoczesnym oczyszczeniu, a także złagodzeniu wszelkich podrażnień włosów i skóry najlepiej sprawdzają się balsamy. Balsamy zwierają ekstrakty z roślin, głównie z aloesu. Wśród cenionych marek wyrabiających balsamy dla mężczyzn znajdują się: Mr Bear Family oraz Pomp
& Co.

Do nawilżenia oraz nadania zapachu

W celu nawilżenia przy jednoczesnym nadaniu zapachu włosom i skórze najlepiej sprawdzają się olejki. Olejki zawierają oleje nawilżające a także oleje eteryczne. Konkretne olejki różnią się między sobą przeważnie nie składnikami nawilżającymi, eterycznymi, przez co wylicza się olejki kwiatowe, olejki owocowe oraz olejki drzewne. Wśród cenionych marek wyrabiających olejki dla mężczyzn znajdują się: Mr Bear Family oraz Captain Fawcett.

Kremy, balsamy, olejki – zestawienie dla mężczyzny

Kosmetyki nawilżające dla mężczyzn
Kremy Balsamy Olejki
Działanie:

1. Nawilżenie

2. Odżywienie

Działanie:

1. Nawilżenie

2. Oczyszczenie

Działanie:

1. Nawilżenie

2. Nadanie zapachu

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.Required

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

You May Also Like to Read